پکیج

کارخانه قطعات پکیج خانگی + تولید پخش عرضه

کارخانه قطعات پکیج خانگی

پکیج سیستم گرایشی است که جایگزین موتور خانه ها شده است که کارخانه قطعات پکیج خانگی اقدام به تولید و پخش یا عرضه آبگرمکن های خانگی می نماید و در واقع به آبگرمکن ها پکیج خانگی می گویند که به دو صورت زمینی و دیواری وجود دارد.

در زمان های قدیم از موتور خانه ها برای گرم کردن آب استفاده می کردند که هزینه بالایی داشت و نیازمند وسعت بسیاری از زمین بود که محیط زیادی را اشغال می نمود اما در حال حاضر شوفاژ ها به راحتی با گرفتن فضای کم جایگزین شوفاژ ها شده اند.

قطعات پکیج خانگی

پکیج ها هم همانند دیگر وسایل گرمایشی نیازمند سوخت برای گرم کردن آب است و سوخت مصرفی آن برق و گاز است که نسبت به وسایل گرمایشی دیگر مانند: اسپیلت، بخاری کم مصرف تر است.

پکیج ها دستگاه هایی هستند که دارای یک ورودی و یک خروجی است، از یک سو و یک لوله آب سرد وارد پکیج شده و از سوی دیگر و لوله ای دیگر آب داغ از آن خارج می شود و هنگامی که آب گرم را باز می کنید آب از سنسور خروجی در حالت داغ خارج می شود.

هر محصول ساخته شده ای دارای اجزایی است و این اجزا موجب به وجود آمدن  محصول نهایی می گردد که در مورد پکیج خانگی نیز باید بگویم که از قطعات متعددی تشکیل شده است.

قطعات یدکی و لوازم جانبی پکیج های خانگی با دیواری به چهار دسته اعم از: برد الکترونیک، مجری فرمان، حسگر های پکیج دیواری و قطعات مکانیکی تقسیم می شود.

در حقیقت برد های الکترونیکی مغز اصلی پکیج ها هستند که گزارشات را از طرف حسگر ها دریافت کرده و توسط اپراتور این دستورات را به قطعات مجری فرمان می رساند و دو تیکه هستند که یکی برای کنترل و دیگر برای نمایشگر است که  کار اصلی تمامی این قسمت های نام برده این است که آب سرد وارد شده به دستگاه را به کمک فرآیند حرارت به آب داغ تبدیل نماید.

پکیج ها کاربرد فراوانی دارند و انواع حسگر ها در پکیج ها عبارت است از: ترموستات دود و حد، ارموستات اتاقی، پرشر سوئیچ آب و هوا، سنسور حرارتی، فلو گلاتور، فلوتر و فلوسویچ.

پکیج های برقی بی صدا هستند و در دو مدل دیواری، زمینی وجود دارند، پکیج های گازی هم مانند برقی بی صدا بوده و دو نوع زمینی و دیواری دارد.

کارخانه قطعات پکیج خانگی

پکیج ها برای گرم کردن آب استفاده می شوند و باید از قطعات مناسب تهیه شوند که در ایران نیز کارخانه قطعات پکیج خانگی بسیار است.

انواع قطعات پکیج ها عبارت است از: برد، برد جرقه، فلوسوئیچ، شیر سه طرف و وریستور.

به مرور زمان امکان خراب شدن قطعات افزایش می یابد و این امر باعث می شود که اقدام به تهیه قطعه خراب شده نمایید اما برای این کار باید در ابتدا قطعات خوب با برند های معتبر را بشناسید و سپس اقدام به تهیه کنید.

امروزه تولید کنندگانی هستند که قطعات تقلبی را تولید و به بازار عرضه می نمایند که به شدت بازار را اشباع نموده اند و از این رو شناخت اجناس اصلی بسیار مهم است.

اما استفاده از پکیج مزایایی دارد که جای دارد از آن نام برد، مزایایی مانند:

– راه اندازی و نصب آسان

– مستقل بودن سیستم گرمایشی برای هر خانه

– آلودگی صوتی پایین و بی صدا بودن

– کم جا بودن و اشغال فضای کم

– تنظیم دلخواه پکیج

– کاهش مصرف انرژی و غیره.

و اما معایب آن عبارت است از:

– کاربرد نداشتن در مکان های بزرگ

– عمر آن ها نسبت به موتورخانه ها کمتر است

– به هرحال در داخل فضای مسکونی فضا را اشغال می نماید.

تولید قطعات پکیج

محصولات بسیاری وجود دارد که سود بسیاری را عاید تولید کننده می نماید و یکی از این محصولات قطعات پکیج است که تولید و عرضه آن سود بالایی دارد.

یکی از قطعات تولیدی برای پکیج قطعات مجری فرمان است که متشکل از شیر کنترل، پمپ سیرکولاسیون، فن تخلیه دود و شیر موتوری است که گزارش را از برد کنترل دریافت می نمایند و به سنسور ارائه می دهند تا چه موقع شیر قطع و وصل شود.

از دیگر قطعات تولیدی مهم، قطعات مکانیکی است که منبع انبساط تحت فشار و تنظیم فشار بار است و نام برخی از قطعات دیگر عبارت است از: برنر شعله، مبدل حرارتی ثانویه واصلی، منبع انبساط، هود و محفظه احتراق و بلوک های چپ و راست.

قطعات مجری فرمان تا هنگامی که از برد کنترل فرمانی دریافت نکنند به خودی خود هیچ کاربردی ندارند ولی  قطعات مکانیکی بدون نیاز به فرمان و با توجه به نوع عملکرد کار خود را انجام می دهد، در حالی که این حسگر ها هستند که وظیفه اعلام وضعیت را به برد دارد.

مبدلی که از چند ردیف لوله رفت و برگشت مسی تشکیل شده مبدل حرارتی نام دارد که آب را از خود عبور می دهد و در قسمت بالایی مشعل قرار دارد.

پخش و عرضه قطعات پکیج

انتخاب در خرید بسیار حائز اهمیت است و این موضوع در قطعات پکیج نیز مهم است، مراکز متعددی به عنوان نمایندگی برای عرضه و پخش این قطعات در سطح شهر وجود دارد که تهیه این محصول از نمایندگی موجب می گردد که خریدی با خیال راحت داشته باشید و همچنین قیمتی مقرون به صرفه تر داشته باشد زیرا نمایندگی به صورت عمده محصول را از کارخانه خرید می کند که این موضوع سبب می شود تا با قیمتی پایین تر تهیه کرده و با قیمتی مناسب به بازار عرضه نماید.

امروزه سایت هایی برای عرضه و پخش اینترنتی محصولات وجود دارد که کار ما را برای خرید آسان تر نموده و دیگر برای خرید نیازی نیست که به صورت حضوری اقدام به خرید نمایید و خیلی راحت می توانید سفارش اینترنتی داده پس از چند روز محصول را خدمتتان تحویل می دهند که این موضوع باعث می شود، شما وقت و زمان خود را مدیریت کنید و هم از نظر زمانی و هم از نظر مالی بسیار مقرون به صرفه است.

ما به عنوان برترین ارائه دهنده قطعات پکیج در کل کشور در تلاش هستیم که قطعات با کیفیت و مرغوبی را خدمت شما عزیزان عرضه نماییم و با فعالیت متعددی که داشته ایم توانسته ایم اعتماد مشتریان را جلب نماییم.

برای خرید قطعات مختلف انواع پکیج ها می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.