پکیج

قطعات پکیج خانگی تهران + عمده ارزان

پکیج

امروزه برای گرمایش خانه ها به جای استفاده از موتور خانه ها و آبگرمکن های قدیمی از پکیج های خانگی استفاده می شود که شما می توانید از قطعات پکیج آسیب دید آن را از شهر تهران به صورت عمده و ارزان خریداری کنید اما بیایید به صورت کلی به بررسی پکیج ها بپردازیم.

در گذشته های نه چندان دور برای این که فضای یک خانه را گرم کنند از شوفاژها و رادیاتورها استفاده می کردند اما برای استفاده از این راه های گرمایشی می بایست یک اتاق به عنوان موتور خانه جدای از دیگر بخش های یک خانه به صورت مجزا به این امر اختصاص می یافت که انجام این کار شامل هزینه های زیادی بود و یک محیط را اشغال می کرد.

فروش ارزان قطعات پکیج خانگی

شاید با خود فکر کنید که نصب چنین سیستم گرمایشی در محیط خانه می تواند هزینه بر باشد اما باید بگوییم که فروشگاه هایی نیز وجود دارند که این پکیج های خانگی و قطعات آن را به ارزان به فروش می رسانند. اما مزایایی وجود دارند که باعث می شود شما حتما از این پکیج ها برای گرمایش خانه خود استفاده کنید یکی از مزیت ها امکان تغییر و تعیین دمای محیط و آب گرم به دمای مورد انتظار خودتان است.

این سیستم به صورت کاملا آسان و سریع نصب و راه اندازی می شود و هر طبقه از واحدهای مسکونی به طور جداگانه می توانند از این سیستم گرمایشی استفاده کند. این سیستم بدون ایجاد هیچگونه آلودگی صوتی و با اشغال یک محیط کوچک و همچنین کاهش مصرف برق و گاز نسبت به سایر سیستم ها می تواند یک گزینه کاملا مناسب برای خانه شما باشد. اگر پکیج شما آسیب ببیند و یا نیاز به تعمیر داشته به دلیل دسترسی آسان شما می توانید آن را به راحتی تعمیر کنید و به خاطر وجود سنسور های بسیار حساس در آن هیچگونه نگرانی برای شما ایجاد نمی کند.

با پیشرفت تکنولوژی های گرمایشی خانه ها شوفاژها و موتورخانه ها جای خود را به پکیج ها داده اند که این سیستم گرمایشی هر دو کار شوفاژها و آبگرمکن ها را انجام می دهد و دیگر نیازی به اختصاص یک اتاق به عنوان موتور خانه ندارد. پس از ورود پکیج ها به زندگی امروزی انسان ها این نوع سیستم گرمایشی جزو یکی از محبوب ترین روش های گرمایشی قرار گرفت که باعث حذف شدن روش های قدیمی و پر هزینه گرمایش شد.

این سیستم گرمایشی برای انجام کار خود نیاز به یک سوخت دارد که این سوخت در پکیج های جدید گاز و برق می باشد. درست است که پکیج ها از دو نوع سوخت و انرژی برقی استفاده می کند اما باید بگوییم که این سیستم در مقایسه با شوفاژها و دیگر سیستم های گرمایشی قدیمی بسیار کم مصرف تر است. اما نکته ای در مورد کم مصرف بودن این سیستم باید مورد توجه قرار دهید این است که کم مصرف بودن آن ها به معنی کم مصرف بودن نسبت به کاربرد آن ها است زیرا این سیستم به طور مجزا هم آب گرم مصرفی منازل را تامین می کند و هم آب گرمی که از طریق شوفاژها برای گرم کردن محیط از کف استفاده می شود.

پخش قطعات پکیج

با افزایش محبوبیت استفاده از پکیج ها در بین اقشار مختلف مردم برخی از فروشگاه ها اقدام به پخش قطعات مورد نیاز این سیستم نموده اند. اما قطعات این سیستم گرمایشی بر اساس نوع آن و سوختی که استفاده می کنند به دسته ها مختلفی تقسیم می شوند پس ابتدا بیایید با یکدیگر با انواع پکیج ها آشنا شویم. اگر بخواهیم پکیج ها را دسته بندی کنیم آن ها به طور کلی دو دسته پکیج های زمینی و پکیج های دیواری تقسیم می شوند.

پکیج های زمینی در کنار خود حاوی یک مخزن هستند که این مخزن همواره دارای مقداری آب گرم می باشد که در صورت خالی شدن آن دوباره پر از آب گرم می شود. در مقابل پکیج های زمینی پکیج های دیواری قرار می گیرد که که بسیار محبوب تر است زیرا فضای بسیار کمی را اشغال می کند. این نوع دیواری پکیج ها ظاهری کاملا مشابه آبگرمکن های دیواری دارد که قادر است با سنسور های موجود در درون خود آب گرم مورد نیاز برای سرویس های بهداشتی و دیگر محل های مورد نیاز را تامین کند همچنین آبی که برای گرم کردن محیط نیز لازم است از طریق این پکیج و با استفاده از شوفاژ ها تامین می شود و با استفاده از یک دود کش، دودی که در اثر انجام این فعالیت به وجود می آید را به بیرون هدایت می کند.

اما پکیج ها تنها در ظاهر زمینی و دیواری بودنشان تقسیم نمی شوند بلکه از نظر سوختی که مصرف می کنند نیز دارای دسته بندی هایی هستند. نوعی از آن ها وجود دارند که از انرژی برق استفاده می کنند که به آن ها پکیج های برقی می گویند و یکی از بزرگترین مزیت های این مدل کاملا بی صدا بودن آن است. پکیج های گازی نیز همانند نوع برقی بسیار بی صدا هستند اما پکیج های دو گانه سوز که به صورت زمینی موجود هستند قابل نصب در داخل خانه نیستند و باید در محیطی بیرون از خانه مانند موتورخانه نصب شوند پکیج های گازوئیلی نیز دقیقا به همین صورت هستند و نیاز به یک فضای جداگانه از محیط خانه دارد.

خرید عمده قطعات پکیج تهران

اگر قصد خرید قطعات پکیج به صورت عمده در شهر تهران را دارید ابتدا باید در کنار مزایای خوبی که این سیستم دارد از معایب آن نیز با خبر باشید. متاسفانه باید بگوییم که استفاده از پکیج ها در محیط های بسیار بزرگ مانند تالارهای عروسی آنچنان کاربردی ندارد و آن طور که باید و شاید نمی تواند محیط را گرم کند و اگر بخواهیم با موتورخانه ها مقایسه کنیم عمر آن ها کوتاه تر است و کمی سریع تر خراب می شوند.

اما با این حال در کنار این معایب مزایای این سیستم آنقدر زیاد است که می توان از معایب آن به راحتی چشم پوشی کرد. با خرید یک پکیج برای محیط خانه و یا محل کار خود می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و دیگر نیازی به موتورخانه های بزرگ ندارید و در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید آن را به راحتی رفع کنید و دیگر نگرانی نسبت به این موضوع نخواهید داشت.

مجموعه ما نیز با کسب تجربیات زیاد در زمینه سیستم های گرمایشی منازل تمام سعی خود را کرده است که برند هایی که برای سیستم های گرمایشی ارائه می دهد معتبر باشد و بتواند تمام نیازهای شما را نسب به یک پکیج دیواری و یا زمینی خوب برطرف کند. اگر شما نیاز به دریافت مشاوره و یا ثبت خرید این پکیج ها دارید می توانید از طریق فرم موجود در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.