پکیج

قیمت برد پکیج دیواری ایران رادیاتور + تعمیر

برد رادیاتور

از گذشته تا به امروز بشر در تلاش بوده تا ابزار و لوازمی برای ایجاد گرما فراهم کند که به مرور این امکانات پیشرفته تر می شوند در این مطلب به بررسی قیمت برد پکیج دیواری ایران رادیاتور و تعمیر آن می پردازیم قیمت تمام شده این محصول متاثر از عواملی چون: کیفیت متریال به کاررفته، برند شرکت تولیدی پکیج دیواری، اندازه و کارایی برد و همچنین تعداد چراغهای برد پکیج می باشد در واقع پکیج دیواری یک وسیله گرمایشی برای گرم کردن آب شوفاژ خانگی و آب مصرفی سرویس بهداشتی و غیره می باشد که می تواند جایگزین آبگرمکن و موتورخانه ها در ساختمان و آپارتمانهای چند طبقه شود.

برد رادیاتور

قیمت برد پکیج دیواری ایران رادیاتور

یکی از ویژگیهای این محصول سرعت بالای آن در گرم کردن آب مصرفی است یعنی زمانی که شما شیر آب گرم را باز می کنید در کمتر از ۳۰ ثانیه آب لوله گرم و داغ می شود.

همچنین این پکیج می تواند در فصل سرد زمستان با کمک شوفاژها خانه را گرم کند و در مصرف انرژی نیز بسیار صرفه جویی می شودو هیج آلودگی برای محیط زیست در بر ندارد بعد از ساخت این پکیج پیشرفته در دهه هفتاد دیگر لازم نبود که در ساختمانها از موتورخانه برای تامین آبگرم منازل استفاده شود چون کارایی و هزینه های نصب آن خیلی بهتر از موتورخانه است.

در سالهای گذشته که هنوز پکیج دیواری اختراع نشده بود موتورخانه آب گرم را به تمامی واحدهای ساختمانی منتقل می کرد که بدون شک با اشکالات متعددی روبرو می شد و همچنین مصرف انرژی آن بالا و سرسام آور بود که با ورود این دستگاه پیشرفته به بازار ایران هر کدام از واحدهای مسکونی به طور مستقل آبگرم مورد نیاز خود را تامین می کردند و در این صورت آرامش و راحتی برایشان فراهم شد اما در این دستگاه یک قطعه به نام برد وجود داشته که تمامی عملکرد آن را در بر می گیرد و باید همیشه سالم باشد تا پکیج دیواری کار کند.

در یک دهه اخیر یکی از وسایل گرمایشی که کارایی بالایی در زندگی روزمره ما داشته پکیج دیواری می باشد قیمت برد پکیج دیواری ایران رادیاتور در مقایسه با برندهای دیگر موجود در بازار بسیار به صرفه و مطلوب است و همیشه رضایت مشتری را به همراه دارد.

در تعریف برد باید بگویم که یک ابزار الکترونیکی بوده که با ارسال سیگنال به قسمتهای مختلف پکیج عملکرد آنها را بررسی می کند بنابراین یک بخش مهم در این دستگاه می باشد که اگر آسیب ببیند یا باید تعمیر شود و یا اینکه نو و جدید آن را جایگزین کرد.

این دستگاه سبب شده که هر واحد ساختمانی یک سیستم حرارتی مستقل داشته باشد و همچنین به دلیل نوع سوخت مصرفی آن دوست دار طبیعت و محیط زیست شناخته شود و در عین حال راندمان کاری بالایی داشته تا با آرامش خاطر از آن استفاده کنید.

اما با وجود ویژگیهای بسیار خوب پکیج دیواری بازهم یک عیب و نقص دارد و اینکه اگر به مدت طولانی  آب گرم مصرفی باز بماند رادیاتورها سرد می شوند یعنی این دستگاه قادرنیست به طور همزمان آب مصرفی و رادیاتور را گرم نگه دارد اما به نسبت وسایل گرمایشی دیگر جای خیلی کمی در خانه اشغال می کند و ظاهری تمیز و مرتب دارد.

اما نکته جالب توجه در انتخاب پکیج دیواری توجه به متراژ ساختمان و میزان آب گرم مصرفی است پس زمانی که ساختمان شما بزرگ و مصرف آب گرم زیاد باشد از یک پکیج دیواری مجهز تری استفاده می کنند تا نیاز شما تامین شود.

برد الکترونیکی پکیج دیواری درواقع پیامهای دریافتی از سنسور فشار، پتانسیومتر کنترل دما و کلید ایمنی حرارت را تجزیه و تحلیل کرده و سپس فرمان عملکرد بهتر را به شیر کنترل گاز، شیر سه راه برقی و الکتروپمپ مدار گرم کننده صادر می کند و عملا بدون برد پکیج دیواری کارایی نخواهد داشت.

باید بدانید که برد یک کیت حساس کامپیوتری است که قسمتهای پیچیده ای در آن نصب شده است و تمامی فرمانهای پکیج به واسطه این قطعه کنترل می شود و اگر دچار آسیب شود دستورهای پکیج اجرا نمی شود و دیگر قطعات فرمان درستی را نمی گیرند و در نتیجه از کار می افتد پس باید بهترین نوع آن را در پکیج دیواری خانه خود داشته باشید.

برد رادیاتور

تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور

در پاراگرافهای قبلی بیان شد برد یک قطعه الکترونیکی در ساخت پکیج دیواری است که خود از قطعه های کوچک متعددی ساخته شده است و در ادامه می خواهیم در مورد تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور صحبت کنیم تا اگر دچار اشکال شد چه کارهایی باید انجام دهیم.

در داخل پکیج دیواری دو نوع برد الکترونیکی به کار رفته که یکی از آنها برد جرقه زن است و به کمک یک ترانس جرقه زن باعث روشن شدن مشعل می شود اما نوع دیگری از آن به نام برد کنترل اصلی در پکیج نصب شده و با تمامی بخشهای پکیج در ارتباط می باشد.

در ساخت این برد قطعاتی مانند: رله فن، فیوز، آی سی رگولاتور و ترانس تغذیه به کار می رود و در واقع مجموعه ای از خازن و مقاومت بوده که همگی با هم در کارایی بهتر پکیج نقش دارند اما با توجه به سخنان گفته شده به اهمیت برد پکیج دیواری پی بردیم و می دانیم که وجود آن برای کارکرد پکیج دیواری الزامی است.

اما علت خراب شدن این قطعه می تواند نوسانات برق شهری، نشستن گرد و غبار بر روی قطعات درمدت طولانی، سرریز شدن آب پکیج و تمام شدن عمر مفید قطعات باشد که در هر صورت باید آن را تعمیر یا تعویض کرد.

اما براساس حساسیت بالای برد پکیج باید تعمیر و راه اندازی آن توسط استادکار ماهر انجام شود چون در غیر این صورت می تواند به آن آسیب وارد شود در زمان تعمیر این قطعه تمامی بخشهای برد مورد بررسی قرار می گیرد تا عیب آن رفع شود که اگر ایراد و نقص اساسی باشد و نتوان آن را تعمیر کرد یک برد جدید روی پکیج نصب می شود.

پس دانستیم که برد الکترونیکی پکیج یک وسیله مهم و ضروری برای تمامی پکیجهای دیواری بوده که ما در این فروشگاه اینترنتی بهترین نمونه آن را به مشتریان عزیز ارائه می کنیم فروش و عرضه برد پکیج در این مجموعه به صورت انبوه و کلی است که در این صورت خرید برای مشتری به صرفه تر بوده چون در هزینه های پرداختی صرفه جویی می شود.

برد رادیاتور

پس برای سفارش عمده انواع برد پکیج دیواری می توانید با پشتیبانی این وب سایت در تماس باشید و برای این کار کافی است در قسمت خرید محصول تعداد دلخواه را ثبت کرده تا مشاوران ما برای راهنمایی بیشتر با شما در ارتباط باشند.